Produkty a služby

Mikrovlnné spoje

Mikrovlnná technologie umožňuje rychlou a snadnou realizaci vysokokapacitního datového bezdrátového spojení na velkou vzdálenost s nízkými pořizovacími náklady.

Radonový program

Systémy TERA umožňují měření a regulaci koncentrace radonu v budovách. Široká škála datového připojení a zobrazování výsledků měření.

IoT program

MONTES je monitorovací řešení, které pomocí bezdrátových senzorů hlídá Váš majetek nebo měří veličiny okolního prostředí, například teplotu, radon, apod.

Domovní telefony, zvonky

Výměna zvonkových systémů, opravy zvonků, výměna zvonků „TESLA“, opravy domovních telefonů, videotelefonů. Servisní činnost.

Osazování a návrh DPS

Osazujeme desky plošných spojů v malých a středních sériích v jednostranném i oboustranném provedení, s povrchovou i klasickou montáží součástek.

Zabezpečovací systémy

Instalujeme kamerové dohlížecí systémy, poplachové zabezpečovací a tísňové systémy, elektrické požární signalizace, kartové přístupové a docházkové systémy.

Servis a vývoj

Máme dlouholeté zkušenosti v údržbě a servisu rádiových systémů a proškolený personál v širokém spektru rádiových komunikačních technologií.

Aktuality

Štafeta TESLA na MČR

Štafeta TESLA ve složení Stáňa Babušková, Tereza Tocháčková a Laďka Jeřábková se na mezinárodním mistrovství ČR v překážkovém běhu umístila…

Více...
Scroll top