TEDOOR – Hlídání neoprávněného vstupu

  • 24/7 monitorování otevření dveří – Doplňkové hlídání pohybu dveří, uživatel autorizován bezdrátovou klíčenkou.
  • Alarmové hlášení při neoprávněném průchodu (bez klíčenky) – Okamžitý alarm na mobil uživatele ve formě automatického hovoru.
  • Informace o celkovém počtu otevření – Každý den souhrnný údaj o počtu otevření dveří pro servisní účely.

Nejčastější způsob vniknutí zloděje do obytného domu nebo bytu je vypáčení vchodových dveří nebo hlavních dveří v chodbě. Pořídit si jako ochranu robustní bezpečnostní dveře není úplně levné, a navíc se takové dveře nehodí na všechny druhy vstupů.

Naše služba MONTES dává uživateli do ruky nástroj, jak si ohlídat různé vstupy. Na dveře se upevní malý bezdrátový senzor, který monitoruje každý pohyb těchto dveří. Pokud dojde k otevírání (nebo páčení), senzor začne hledat v blízkém okolí uživatelovu klíčenku. V případě, kdy není nalezena, odešle se okamžitě alarmová zpráva a uživateli začne zvonit mobilní telefon jako poplach. Jedná se tedy o rychlou kritickou informaci, že se do objektu někdo vloupává. Senzor není zámkem. Uživatel i nadále musí dveře zamykat svým klíčem jako doposud.

Je to snadné

  • Bezdrátový senzor malých rozměrů, bezúdržbový – Senzor se dodatečně přilepí na dveře nebo již je ve dveřích zabudován přímo od výrobce.
  • V sadě dvě bezdrátové klíčenky – Není třeba vstupovat do aplikace ani mačkat tlačítko, autorizace klíčenkami je prováděna automaticky.
  • Služba rychlého varování (alarm) – Vypáčil Vám zloděj vstupní dveře? Dostal se Vám někdo do sklepa? Máte okamžitě informaci.
Technická specifikace
Senzor
Detekce otevřenípohybová sonda
Počet otevřeníservisní číselný údaj
Detekce klíčenkydo 4 m (-80 dBm)
Provozní teplota-20 °C až +50 °C
KrytíIP 65
Baterie2x AA LR6 1.5 V, 2 700 mAh (alkalická)
Rozměry116 mm x 68 mm x 18 mm
Klíčenky
TechnologieiBEACON BLE 4.0
BaterieCR2032