TEBIKE – GPS tracker pro cyklisty

  • Střežení kola v době nepřítomnosti majitele – Senzor okamžitě reaguje alarmovým hlášením na jakýkoliv pohyb s kolem.
  • Senzor je pro zloděje neviditelný – Instalace uvnitř řídítek (průměr od 18 mm).
  • Automatické rozpoznání pádu cyklisty – Okamžité předání informace o situaci a poloze (GPS) rodině nebo zvolenému kontaktu.

Zájem o cyklistiku se každým rokem zvyšuje, s čímž je bohužel spojen i narůstající počet krádeží kol. Rodinný rozpočet na nákup a vybavení kol je nepřehlédnutelnou položkou, takže je velmi žádoucí kola efektivně střežit. TESLA nabízí unikátní řešení, které je bezkonkurenčně účinné, ale přitom snadné na použití.

Naše GPS zařízení se ukryje přímo do řídítek kola, čímž je pro zloděje na první pohled neviditelné. Pokud zloděj na kolo sáhne, senzor v aktivním stavu okamžitě zavolá na mobil uživatele. V mobilní aplikaci lze na mapě sledovat online aktuální pozici kola v případě, kdyby se zloději podařilo ujet.
Zařízení dokáže poznat i pád samotného cyklisty. V tomto případě odesílá alarmovou notifikaci s přesnou pozicí pádu na kontaktní mobilní telefon, např. příbuzného. Zraněnému cyklistovi je tak možné rychle pomoct.

Toto řešení je možné pořídit i v rámci doplňkové služby pojištění kol s 24/7 asistenční službou.

Je to snadné

  • Kolo se zastřeží nebo odstřeží automaticky na základě přítomnosti uživatele – Kromě automatického módu lze použít i tlačítko v mobilní aplikaci.
  • Aplikace zahrnuje i reporty o jízdách a stavech – Slouží také jako potvrzení pro pojišťovny.
  • Na jedno nabití vydrží v provozu až týden (ve spícím módu až půl roku) – Dobíjení snadno z boku gripu řídítek (tenký konektor). Slabá baterie hlášena automaticky.
Technická specifikace
PolohaGPS L1, GLONASS L1, SBAS, QZSS, A-GPS, EGNOS, WAAS, GAGAN, MSAS
Přesnost< 2,5 m
Studený start< 35 s
Teplý start1 s
Přesnost měření rychlosti< 0,1 m/s
Citlivost detekce pohybu0,1 G
BlueToothautomatický režim střežení
Provozní teplota-40 °C až +60 °C
Baterie3x 14650, 2040 mAh
Dobíjenícca 6 hod (0,3 A)
Rozměryvhodné pro řídítka od průměru 18 mm