Kariéra ve společnosti TESLA

Nabízíme silné a stabilní zázemí tradiční české firmy s jasnými cíli a hodnotami orientující se nejen na oblast elektra, vysílací a telekomunkační technologie, ale i úpraven vody, strojírenské výroby a solárních energií.

Ty, kteří nás přesvědčí o svých znalostech a schopnostech, rádi přivítáme do našeho týmu složeného z opravdových odborníků, kteří mají vizi, odhodlání a obrovskou chuť být jedničkami ve svém oboru. Stanete se tak spolutvůrci zajímavých projektů, kde budete mít nejen příležitost splnit si své kariérní plány, ale dostane se vám všech výhod a benefitů naší společnosti.

Naše zaměstnance podporujeme v odborném i profesním růstu. Neustálé vzdělávání je v naší společnosti samozřejmostí. Zaměstnanci se účastní školení jak ve svém oboru, tak i v měkkých dovednostech, jazykové kurzy probíhají přímo v sídle firmy.

Kromě teambuildingů, sportovních a kulturních akcí nabízíme 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí i kolektiv, zajištění pitného režimu, příspěvek na stravování, a již zmíněnou podporu ve vzdělávání a další benefity. Samozřejmostí je i každoroční vánoční večírek pro všechny zaměstnance naší společnosti.

Těší nás Váš zájem o spolupráci se společností TESLA. V současné době bohužel nejsou žádné volné pozice.