Kariéra ve společnosti TESLA

Nabízíme silné a stabilní zázemí tradiční české firmy s jasnými cíli a hodnotami orientující se nejen na oblast elektra, vysílací a telekomunkační technologie, ale i úpraven vody, strojírenské výroby a solárních energií.

Ty, kteří nás přesvědčí o svých znalostech a schopnostech, rádi přivítáme do našeho týmu složeného z opravdových odborníků, kteří mají vizi, odhodlání a obrovskou chuť být jedničkami ve svém oboru. Stanete se tak spolutvůrci zajímavých projektů, kde budete mít nejen příležitost splnit si své kariérní plány, ale dostane se vám všech výhod a benefitů naší společnosti.

Naše zaměstnance podporujeme v odborném i profesním růstu. Neustálé vzdělávání je v naší společnosti samozřejmostí. Zaměstnanci se účastní školení jak ve svém oboru, tak i v měkkých dovednostech, jazykové kurzy probíhají přímo v sídle firmy.

Kromě teambuildingů, sportovních a kulturních akcí nabízíme 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí i kolektiv, zajištění pitného režimu, příspěvek na stravování, a již zmíněnou podporu ve vzdělávání a další benefity. Samozřejmostí je i každoroční vánoční večírek pro všechny zaměstnance naší společnosti.

Momentálně hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Pracovník kontroly
(vstupní, výstupní, mezioperační)

  • Do oddělení kontroly hledáme nového kolegu/kolegyni

Uvedené předpoklady výhodou

  • Technické SOU nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost nástrojů a procesů kvality
  • Znalost norem ISO 9001:2016 a ISO 14001:2016
  • Zkušenosti s kontrolou výrobků dle výkresové dokumentace (mechanické i elektrické)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace (mechanické i elektrické)
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Vyhláška 50/78 – alespoň §5
  • Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Odborná školení
  • Ostatní výhody a bonusy dle interních pravidel společnosti

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail weisskopfova.blanka@tesla.cz

nahoru

Obchodník

Náplň práce:

  • Rozvoj a administrace obchodních vztahů se stávajícími obchodními partnery
  • Akvizice nových zákazníků
  • Tvorba a prezentace kalkulací a nabídek společnosti
  • Marketing společnosti

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe na obchodní pozici – výhodou
  • Řidičský průkaz – sk.B
  • Znalost cizího jazyka – angličtina B2 – středně pokročilý
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Znalost zákona o veřejných zakázkách
  • Znalost NOZ – schopnost zpracovávat a přetvářet Obchodní smlouvy
  • Praxe ve tvoření obchodních nabídek a kalkulací – podmínkou
  • Znalost marketingu obchodní společnosti
  • Orientace na zákazníka
  • Schopnost vést obchodní rozhovor (příprava, zjišťování potřeb, vhodná argumentace, vyjednávání o ceně, uzavření obchodu)
  • Velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Samostatnost, flexibilita, loajalita

Nabízíme:

nahoru

Technik ZZ

Popis pracovního místa:

  • Znalost systémů PZTS (EZS), EPS, CCTV
  • Vyhláška 50/78 Sb.Min §6
  • Orientace v IT technologii

Požadujeme:

  • vzdělání střední odborné, i vyučen
  • Praxe výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Anglický jazyk
  • Časová flexibilita, spolehlivost, komunikativnost
  • Ochota učit se , cestovat
  • Práce v rámci ČR

nahoru

Servisní technik směrových spojů

  • Základní přehled o telekomunikačních technologiích a principech
  • Práce ve výškách-práce na stožárech
  • Držení pohotovosti (bydliště v rozumném dosahu)
  • Vzdělání střední odborné, i vyučen (obor elektrotechnika)
  • Vyhláška 50/78 Sb. min. §6 výhodou, možnost získání od zaměstnavatele jako benefit
  • Po nástupu nutnost získání prověrky NBU – úroveň tajné
  • Práce s PC – MS Office
  • Pasivní angličtina výhodou (čtení manuálů a dokumentace v EN)
  • Aktivní řidič „ B“
  • Ochota učit se, cestovat

nahoru